piątek, 4 września 2015

Poszukujemy nowego miejsca dla Sanatorium Dla Pszczół!

Uwaga! Poszukujemy nowego miejsca dla Sanatorium Dla Pszczół!

Jeżeli ktoś zna gminy, albo Sołtysów i mieszkańców, którzy chcieliby, żeby zmienić ich wieś w wioskę przyjazną pszczołom czekamy na kontakt i informacje!

Najchętniej w województwie dolnośląskim.

Nasza Pani Sołtys niestety zmarła nagle w lipcu i po naszych wielkich planach zostały tylko donice na przystankach, które dla Pani Sołtys odnowiliśmy... Działka, na której teraz stoją pszczoły to też lokalizacja tymczasowa, trzeba więc spokojnie zabrać się za poszukiwanie miejsca, gdzie pszczoły będą mile widziane!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz