piątek, 8 kwietnia 2016

Wypalanie traw? Powiadom Straż Pożarną -tel. 998



Widzisz gdzieś wypalanie traw, łąk, nieużytków? Możesz to zgłosić - najlepiej na 998 do lokalnej Straży Pożarnej!

Ogień na łąkach rozprzestrzenia się z prędkością 30km/h - wiele owadów zapylających nie wybudziło się jeszcze po zimie! NIE MAJĄ SZANS NA UCIECZKĘ PRZEZ OGNIEM!!!

Przed chwilą dzwoniliśmy na 998, gdzie potwierdzono, że można tam zgłaszać wypalanie traw i przekazano nam, że zgłoszenia na 112 trafiają do miasta wojewódzkiego, więc lepiej dzwonić na 998, gdzie zostaniemy od razu połączeni z lokalną Strażą Pożarną!

"Jeśli widzisz, że ktoś podpala trawy, natychmiast dzwoń na numer: 112 lub 998. Jeśli ktoś notorycznie wypala ogródki działkowe i pola uprawne, zgłoś to do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pod bezpłatnym numerem telefonu: 0-800-38-00-84 lub mailowo: info@arimr.gov.pl" z: http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/113523,wypalaja-dzialki-zatruwaja-powietrze-mozesz-to-zglosic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz