Witam serdecznie, cieszę się, że zostałam zapamiętana ;-) Właśnie odwiedziłam Waszą stronę i muszę powiedzieć, że zanim zakupiłam swoje pszczoły często na Waszych stronach gościłam. Więc tym bardziej jest mi miło, że mogliśmy się spotkać. Szkoda, że za pózno się obudziłam. Dziękuję za rozmowę cieszę się,że miałam możliwość Was poznać i liczę na dalszy kontakt. Pozdrawiam Ważka.
Witam serdecznie, cieszę się, że zostałam zapamiętana ;-) Właśnie odwiedziłam Waszą stronę i muszę powiedzieć, że zanim zakupiłam swoje pszczoły często na Waszych stronach gościłam. Więc tym bardziej jest mi miło, że mogliśmy się spotkać. Szkoda, że za pózno się obudziłam. Dziękuję za rozmowę cieszę się,że miałam możliwość Was poznać i liczę na dalszy kontakt. Pozdrawiam Ważka.
OdpowiedzUsuńA jakiś mail? Jest już bardzo późno, ale chętnie podzielimy się wiedzą dotyczącą zimowli, a przynajmniej podrzucimy wskazówki na co zwrócić uwagę!
Usuń